Gizlilik Sözleşmesi

Tüm Fırsatlar Gizlilik Politikası

tumfirsatlar.com, Canka Net Bilişim Pazarlama Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.'ne bağlıdır. tumfirsatlar.com gizlilik politikası, tumfirsatlar.com'un kullanıcılardan edindiği bilgiler hususundaki kullanıcı haklarını açıklar. Kullanıcılar siteyi ziyaret ederek, siteye üye olarak ya da mobil uygulamalarını kullanarak gizlilik politikasını kabul etmiş sayılırlar. Gizlilik politikası, tumfirsatlar.com'da linkleri bulunabilecek başka siteleri kapsamaz.

Toplanılan Bilgiler

tumfirsatlar.com kullanıcılara verimli şekilde hizmet vermek için bir takım bilgiler toplar. Bunların önde geleni, size sitedeki güncellemeleri ve haberleri iletmemiz için verdiğiniz e-posta adresidir. Üyelik sistemi geliştikçe e-posta adresine ek olarak başka bilgiler de toplanabilir.

tumfirsatlar.com siteye gelen ziyaretleri Google Analytics ile takip eder. Bu sistemler, istatistiki değerlendirmelerde kullanılabilecek, kullanıcı deneyiminiz ile ilgili bilgiler toplar. Bu bilgilerin detaylı biçimlerini Google barındırır ve güvenliğinden Google sorumludur. tumfirsatlar.com'un bu bilgilerin istastik şeklindeki hallerine erişimi vardır.

tumfirsatlar.com, Contactology,LLC. şirketi aracılığı ile yollananan e-postalardaki kullanıcı etkileşimlerini takip edebilir. Bunlara kullanıcının e-postayı açıp açmadığı ve hangi linklere tıkladığı da dahildir. Her e-posta adresi kullanıcısın yaptığı etkileşimlerini öğrenebilir.

tumfirsatlar.com, gelecekte yukarıda bahsedilenlere ek olarak başka yöntem ve teknolojiler de kullanabilir. Bu yöntem ve teknolojiler ile edinelecek bilgiler de gizlilik politikası kapsamında toplanılan bilgilere dahildir. Bu yöntem ve teknolojiler de eklendikçe gizlilik politikasına dahil edilecektir.

Ayrıca sitede reklam veren üçüncü kişiler (örneğin Google Adsense aracılığı ile Google) kullanıcının reklamlar ile etkileşimini takip edebilir, çerez gibi başka yöntem ve teknolojiler aracılığı ile bilgi toplayabilir. tumfirsatlar.com bu üçüncü kişilerin topladığı bilgiler için sorumluluk kabul etmez. Tarayıcınızın çerezleri kabul edip etmemesini tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek sağlayabilirsiniz.

Toplanılan Bilgilerin Kullanımı

Topladığımız bilgiler etkileşim geçmişinize göre vereceğimiz hizmetlerde ve genel olarak verdiğimiz hizmetlere yönelik istatistiki değerlendirmelerde kullanılacaktır.Sitede toplanan genel istatistik bilgileri tumfirsatlar.com 'un başka kurumlar ve şahıslar ile etkileşiminde kullanılabilir.Kişisel bilgileriniz 3. kişiler ile paylaşılmayacaktır.İstisnai olarak, toplanan bilgiler, devlet ve kamu güvenliğinin tehdit edilmesi ve benzeri durumlarda, Türkiye Cumhuriyeti'ne bağlı resmi kurum ve kuruluşlar ile paylaşılabilir.

Toplanılan Bilgilerin Güvenliği

E-posta adresleriniz veritabanımızda sunucularında saklı tutulur. Veritabanımızda e-posta adresiniz ile kişisel bilgilerinizi eşleştirilmekte kullanılacak başka hiçbir bilgi tutulmaz.E-posta adresleriniz ile ilgili bilgileriniz contactology,çeşitli uluslar arası LLC sunucularında da tutulur. Bu bilgilerin güvenliğinden Contactology, LLC bu şirketler sorumludur.tumfirsatlar.com'a erişiminiz ile ilgili bilgiler ise Google sunucularında tutulur. Bu bilgilerin güvenliğinden Google sorumludur.

Üyeliğin Sona Erdirilmesi

tumfirsatlar.com'a olan e-posta üyeliğinizi son erdirebilirsiniz. Bunun için tumfirsatlar.com'dan size atılan otomatik e-postalardaki linki kullanabilir ya da bahiste geçen e-posta adresinden info@tumfirsatlar.com'a bu hususta e-posta atabilirsiniz. Üyeliğinizi sona erdirmeniz durumunda e-posta adresiniz veritabanımızdan silinecektir.

Gizlilik Politikasında Yapılabilecek Değişiklikler

tumfirsatlar.com gizlilik politikasında kısmen ya da tamamen değişiklikler yapabilir. Önemli bir değişiklik yapılması durumunda kullanıcılara e-posta aracılığı ile duyurulacaktır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz gizlilik politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Sorularınızı ve düşüncelerinizi info@tumfirsatlar.com adresi aracılığı ile iletebilirsiniz.