Kullanıcı Sözleşmesi

1. Sözleşmenin Kapsamı ve Kabulü

Bu sözleşme kullanıcı ve Canka Net Bilişim Pazarlama Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.'ne bağlı olan tumfirsatlar.com internet sitesi (tumfirsatlar.com) arasındadır. Siteyi ziyaret ederek ya da kullanarak, sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Aşağıdaki maddeler Tüm Fırsatlar'ın mobil uygulamaları için de geçerlidir.

2. tumfirsatlar.com'un Kimliği

tumfirsatlar.com, Canka Net Bilişim Pazarlama Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.'ne bağlıdır. Canka Net Bilişim Pazarlama Hizmetleri Tic. Ltd. Şti ise İstanbul Ticaret Müdürlüğüne 760481 sicil numarası ile kayıtlıdır, adresi Kocatepe Mah. Yeni Tarlabaşı Cd. Güneş Apt. No:4/1'dir ve telefon numarası 0212 2546860'dır.

3. tumfirsatlar.com'un Sunduğu Hizmetler

tumfirsatlar.com indirimli ürünlerin ve servislerin sunumunu ve satışını üstlenen birçok internet sitesinin barındırdığı fırsatları, toplu ve organize birşekilde kullanıcılara sunar. Kullanıcılar bu içeriklere erişirirken belli filtreler kullanabilir ve fırsatları haritada inceleyebilirler.
tumfirsatlar.com'un sunduğu fırsatlar, 18 yaş ve üzeri kullanıcılar hedef alınarak oluşturulmuştur. Bu sınırlamaya uymayan kullanıcıların siteyi kullanması tavsiye edilmez, içerik uygun olmayabilir.

4. Sitedeki Materyallerin Kullanımı

tumfirsatlar.com'da bulunan çeşitli materyalleri (resim, ikon, metin vb.) sadece ticari olmayan şekillerde kullanabilirsiniz. Bu materyaller ya orjinal olarak tumfirsatlar.com bünyesinde üretilmiş ya lisansı satın alınmış ya da sunumu yapılan fırsatı orjinal olarak sunan internet sitesinden alınmıştır. tumfirsatlar.com'un ürettiği materyallerin telif hakkı tumfirsatlar.com'a, diğer materyallerin ise bu materyallerin üreticilerine aittir, gerekli haklara ve kullanım kısıtlamalarına tabilerdir. tumfirsatlar.com'un üreticisi olduğu materyalleri kullanmak için info@tumfirsatlar.com adresine e-posta yollayabilirsiniz.
Site üzerinden veri çekmeniz, toplamanız, depolamanız ve sorgu uygulamanız yasaktır.

5. Kullanıcı tarafından Sağlanacak Bilgilerin Kullanımı

tumfirsatlar.com'a e-posta ile (ya da başka bir iletişim aracı ile) yolladığınız bilgilerin gizli olmadığını taahhüt etmiş sayılırsınız. Yolladığınız her tür fikir ve vb. İçerikleri tumfirsatlar.com kullanma hakkına sahiptir.
tumfirsatlar.com'u kullanırken ve üye olurken verdiğiniz bilgilerin kullanımı hakkındaki politikamız için gizlilik politikamıza göz atabilirsiniz.

6. Tumfirsatlar.com'un İçeriği Konusundaki Sorumluluğu

tumfirsatlar.com'da bulunan 3. kişiler tarafından oluşturulmuş olan materyallerin (fırsat, reklam, ürün vb.) doğruluğu, geçerliliği, güvenirliliği, ahlaki uygunluğu ya da yasallığı garanti edilmez, bu özelllikleri tarafımız tarafından araştırılmamıştır ve bu materyallerin sorumluluğu tumfirsatlar.com'a ait değildir. Herhangi bir şüpheniz ya da şikayetiniz için fırsatı sunan internet sitesine başvurmanız önerilir.

tumfirsatlar.com gerekli görmesi halinde, sunulan fırsatların içeriğinde düzeltmeler (imla hatası vb.) yapabilir fakat ortaya çıkabilecek hiçbir hatadan sorumlu değildir.
tumfirsatlar.com içeriğinde bulunan hiçbir link'ten (dışarıya bağlantı) sorumlu değildir, bu linklerin ulaştırdığı hiçbir sitenin doğruluğu, geçerliliği, güvenirliliği, ahlaki uygunluğu ya da yasallığını garanti etmez. Bu siteler ile etkileşiminiz sonucu oluşabilecek hiçbir zarar için sorumluluk kabul etmez.

Gerekli durumlarda telif hakkına uymayan ya da güvenirliği ve doğruluğu konusunda şüphe olan materyaller siteden kaldırılabilir. Bu gibi durumları iletmek için info@tumfirsatlar.com'a gerekli bilgi ve belgeleri içeren bir e-posta atabilirsiniz.
CANKA sitenin usulüne uygun olamayan kullanımları tespit etmesi durumunda, verdiği hizmeti/servisi kişisel olarak durdurma yetkisine sahiptir.

Şifre ve kullanıcı adı kullanırken, tüm yapılmış, sözleşmeler, hatalar veya atlamalardan dolayı sorumluluk Kullanıcı' ya aittir.

CANKA'nın, tumfirsatlar.com servisinin sağlanması amacı ile kullandığı bilgi kaynaklarında meydana gelen tüm kayıp, gecikme, iptal ve elektronik dağıtım ve fiziksel bağlantı hatalarından dolayı sorumluluğu yoktur.

CANKA, sayfalarında yer verdiği şirketlerin, acentelerin ve aralarında lisans anlaşması bulunan firmaların, ürünlerinin, kalitesi hakkında kişisel garanti vermez, uygunluğunu garantilemez. Garantiler ürünlerin üretici firmalarının yetkisindedir. tumfirsatlar.com, bu ilişkide sadece satış işleminin organizasyonunu yapmaktadır.

Ne tumfirsatlar.com ne de CANKA ve ne de bunlara bağlı şirketler, acenteler ve lisans sahibi firmalar tumfirsatlar.com kullanıcı tarafından kısmen veya tamamen kullanılması sonucu, ihmal, mücbir sebepler, tercüme hataları sebebiyle oluşan kayıp ve zararlardan hiç bir şekilde sorumlu değillerdir.

tumfirsatlar.com ' un kullanımı sırasında gerek tumfirsatlar.com sistemine ve gerekse 3. şahıs durumundaki kişilere ait sistemlere zarar vermenin sorumluluğu Kullanıcıya aittir. CANKA bu gibi durumlarda kendisine ait zararlar için tazminat davası açma hakkını saklı tutmakla beraber, 3. şahısların uğradığı zararlarda taraf teşkil etmeyecektir. tumfirsatlar.com 'un kullanımı sırasında oluşan herhangi bir zararın oluşması durumunda, CANKA'nın kullandığı kaynakların zarara uğraması ve bunun sonucunda da tazminat ödemek zorunda kalması durumunda, bu ödenen tazminat aynen kullanıcıya yansıtılacaktır.

Kullanıcının tumfirsatlar.com ' u kullanması ve servisten yararlanması sebebi ile 3. kişilerce CANKA' ya karşı ileri sürülecek her çeşit hak iddiaları, maliyetler, talepler, masraflar ve sorumluluklar ile kayıp ve zararlar Kullanıcı tarafından CANKA' ya aynen geri ödenir.

tumfirsatlar.com servisini herhangi bir kanunsuz amaç için kullanmak yasak olup, tespiti halinde, CANKA bu tür uygulamalardan sorumlu olmayacak ve derhal servisi durdurarak kanuni yollara başvuracaktır.

CANKA'nın Kullanıcı isimleri üzerinde inisiyatifi mevcut olup, CANKA tarafından kabul edilemeyen ve ahlaka uygun olamayan Kullanıcı isimleri Kullanıcılara verilmeyecektir. (Patent ve diğer tescilli haklar saklıdır.)

Yangın, Grev, Ambargo, Patlama, Enerji Kesilmesi, Deprem, Sel, Harp, Su Baskım, Kötü Hava Şartlan, İş İhtilafları, İç Karışıklıklar, Sivil veya Askeri Hakimiyet, Mücbir Sebepler, Telekomünikasyon veya bilgi, haber taşıyıcılarındaki eksiklikler veya etkilerden veya CANKA' un elinde olmayan nedenlerden dolayı, meydana gelen gecikmeler dolayısıyla icraatta başarısızlık, kayıp veya zararlardan dolayı CANKA sorumlu tutulamaz.

tumfirsatlar.com vasıtası ile sadece tumfirsatlar.com a özel ve tumfirsatlar.com'un resmi olarak aracılık ettiği bilgilere ulaşabilirsiniz. tumfirsatlar.com u kullanarak, sadece tumfirsatlar.com' da satışı yapılan ürünlerin ücretini ödemekle yükümlüsünüz. tumfirsatlar.com; 3. şahıs durumundaki kişilerin kredi kartı bilgilerinizi kullanarak yapacakları faturalamalardan hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

CANKA ve lisanslı çalıştığı kimseler, tumfirsatlar.com üzerinde yer alan kişisel bilgilerinizi ticari maksatlarla kullanma yetkisine sahip değillerdir ve sergiledikleri ürünlerin kalitesi, dayanıklılığı veya sağlamlığı hususunda, tavsiye görüş veya tahminde bulunmazlar.

CANKA NET BİLİŞİM PAZARLAMA HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tumfirsatlar.com SERVİSİNİN SUNULMASI SIRASINDA, ÖZEL GÜVENLİ PROTOKOL SİSTEMLERİ KULLANMAKTA OLUP; KREDİ KARTI BİLGİLERİNİZ, CANKA NET BİLİŞİM PAZARLAMA HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BÜNYESİNDE SAKLANMADAN, ÖZEL KODLAMA SİSTEMLERİ İLE DOĞRUDAN BANKAYA ULAŞMAKTADIR. BU BAKIMDAN tumfirsatlar.com' UN KREDİ KARTI BİLGİLERİ AÇISINDAN BİR SORUMLULUĞU DOĞMAMAKTADIR.

CANKA NET BİLİŞİM PAZARLAMA HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SİZİN İSİM, ADRES, TELEFON NUMARASI, E-MAİL ADRESİ, KREDİ KARTI BİLGİLERİNİZİ VEYA DİĞER KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ KENDİ İRADESİ İLE 3. ŞAHISLARA VERMEYECEK, SADECE SİZİ BİLGİLENDİRMEDE VE YARARLANDIĞINIZ SERVİSİN ÜCRETLENDİRİLMESİNDE KULLANACAKTIR.

7. Servisin Durdurulması

CANKA her zaman, tumfirsatlar.com servisini durdurma ve içeriğini değiştirme hakkına sahiptir. Kullanıcı, işbu sözleşme konusu edimlerini basiretli bir tacir gibi doğru, zamanında, düzenli veya tamamen yerine getirmediği, herhangi bir şekilde sözleşmeyi ihlal ettiği takdirde, CANKA, piyasanın güven ve istikrarını bozmamak ve/veya düzeltilmesini temin etmek amacıyla, Kullanıcı' ya önceden herhangi bir ihtar veya ihbar yapmaksızın, vermiş olduğu hizmeti/servisi, olayın niteliğine göre takdir hakkı CANKA' ya ait olmak üzere, derhal durdurabilir.

8. Diğer Sitelerle Bağlantılar

Bu Web Sitesi CANKA'dan başka kuruluşlar tarafından işletilen Web Sitelerin, aktif bağlantı noktalarım (hyperlinks) içerebilir. Bu aktif bağlantı noktaları sadece sizin iradenize bağlı olarak ve çalıştırma butonunun tarafınızdan tıklanması yolu ile çalışırlar. CANKA'nın kendi dışındaki Web Siteleri kontrol etme ve içeriklerinden sorumlu olma yükümlülüğü yoktur. CANKA'nın kendi Web Sitesinde, aktif bağlantı noktalarına (hyperlinks) yer vermesi, bu aktif bağlantı noktasında yer alan Web Sitesi ile herhangi bir hukuki ve ticari bir birlik oluşturduğunun delilini teşkil etmez.

9. Servis ve Garantiler

tumfirsatlar.com üzerinde sergilenip, satışı yapılan tüm ürünlerin, yedek parça ve servis garantisi fırsat sağlayıcı, üretici ve/veya ithalatçı firmalar tarafından verilmektedir. tumfirsatlar.com garanti ve servis hususunda hizmet vermemekte ve bu hususta da yükümlü olmamaktadır.

10. Kullanıcı Sözleşmesinde Yapılabilecek Değişiklikler

tumfirsatlar.com gerekli gördüğü durumlarda, bu sözleşmeyi kısmen ya da tamamen değiştirebilir. Büyük değişiklikler yapılması durumunda üye olan kullanıcılara e-posta yollanacaktır fakat kullanıcı sözleşmesini kontrol etmek kullanıcıların sorumluluğundadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz yeni sözleşmeyi kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

11. Vergi, Resim ve Harçlar

İşbu sözleşmenin yapılması ve uygulanmasından doğan halen mevcut veya ileride tesis edilecek Katma Değer Vergisi (KDV) dahil tüm vergi, resim, fon, harç, vs. yasal yükümlülükler Kullanıcı' ya aittir.

12. İlgili Hukuk

Bu sözleşmenin hükümleri Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Bu sözleşmenin herhangi bir hükmü Türkiye Cumhuriyeti'nde yargı yetkisi olan bir mahkeme tarafından geçersiz sayılsa bile, diğer hükümler geçerliliğini koruyacaktır. Bu sözleşme kullanıcı ve tumfirsatlar.com arasındaki anlaşmanın tamamı olarak geçerlidir. Daha önce yapılmış herhangi yazılı ya da sözlü anlaşma ve sözleşme yerine geçerlidir. Hükümler ile ilgili yapılmış herhangi bir istisnai anlaşmanın geçerli olması için iki tarafında imzasını içermesi gerekmektedir.

13. Diğer Hükümler

Tumfirsatlar.com servisi sadece hizmetten/servisten yararlanmak isteyen kullanıcı tarafından kullanılır. Ticaret maksadıyla teşhir etmek, çoğaltmak ve tekrar düzenlemek yasaktır.

İşbu sözleşme ile bu servisten sağladığınız hizmeti, hiç kimseye tekrar düzenleyip, üretmemeyi, nakletmemeyi, dağıtmamayı, satmamayı, kiraya vermemeyi, yayım haline getirip basmamayı, data yayım haline getirip yayınlamamayı taahhüt etmektesiniz.